Kryeministrat dhe ministrat e shtetit shqiptar nė 100 vjet: anėtarėt e Kėshillit tė Ministrave nė vitet 1912 - 2012, jetėshkrimet e tyre dhe veprimtaria e ekzekutivit shqiptar

Front Cover
Shtėpia Botuese 55, 2012 - 273 pages

What people are saying - Write a review

We haven't found any reviews in the usual places.

Bibliographic information